Wieści z regionów

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Nowe życie amazonek

Przejdź do - Nowe życie amazonek

Stowarzyszenie „Amazonki” z Sędziszowa działa już od 15 lat, zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w listopadzie 2011r. Klub zrzesza kilkanaście kobiet dotkniętych chorobą raka piersi oraz rakiem szyjki macicy.

Aqua Fitness w wodzie dla seniorów 60+

Przejdź do - Aqua Fitness w wodzie dla seniorów 60+

Formy Aqua Fitness są szczególnie polecane dla osób, które ukończyły 60 rok życia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje, że wiek podeszły rozpoczyna się od 65 roku. Specjalną ofertę dla seniorów ma Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie – miejscem przyjaznym dla Seniorów

Przejdź do - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie – miejscem przyjaznym dla Seniorów

OSiR dla Seniorów i aktywność fizyczna dla seniorów - to jest to. Kto myśli lub twierdzi inaczej – jest w błędzie. Znane wszystkim przysłowie: „W zdrowym ciele zdrowy duch” okazuje się nie tylko aktualne i prawdziwe, ale dotyczy ludzi w każdym wieku. Przekonali się o tym uczestnicy projektu Czas Juniora i Seniora realizowanego przez Fundację Perspektywy i Rozwój w partnerstwie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sędziszowie, a współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-02
Data publikacji:2016-02-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3529