Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Szpital Wojewódzki przypomina o bezpłatnych badaniach dla seniorów

Przejdź do - Szpital Wojewódzki przypomina o bezpłatnych badaniach dla seniorów

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach realizowany jest „Ogólnopolski program badań przesiewowych w kierunku tętniaka aorty brzusznej”. W roku 2019, lekarze z Kliniki Chirurgii Naczyniowej placówki, w ramach akcji, będą mogli przebadać 600 osób.

Życzenia Noworoczne

Przejdź do - Życzenia Noworoczne

Z okazji Nowego Roku 2019 prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń od przewodniczącego Rady Miejskiej we Włoszczowie Grzegorza Dudkiewicza oraz burmistrza Gminy Włoszczowa Grzegorza Dziubka.

31 grudnia 2018

I Narodowa Pielgrzymka Seniorów

Przejdź do - I Narodowa Pielgrzymka Seniorów

Z udziałem ok. 700 osób 22 września na Jasnej Górze odbyła się Pierwsza Narodowa Pielgrzymka Seniorów. Spotkanie zorganizowane przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej archidiecezji częstochowskiej wpisało się w świętowanie obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Centralnym punktem spotkania seniorów była Msza Święta sprawowana w Bazylice. Eucharystii przewodniczył ks. abp Edward Nowak z Watykanu. Homilię wygłosił ks. bp Andrzej Przybylski, biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej. Oprawę liturgiczną przygotował włoszczowski Chór Seniora "Niezastąpieni".

24 września 2018

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-29
Data publikacji:2016-01-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6939