Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Życzenia Wielkanocne

Przejdź do - Życzenia Wielkanocne

- Ciągle mamy nadzieję – i we wszystkich sprawach lepiej mieć nadzieję niż ją stracić - przywołujemy słowa Johana Wolfganga von Goethe. I tej Nadziei, Miłości, Radości z obecności bliskich w Święta Zmartwychwstania Pańskiego, mokrego dyngusa, ale jak najwięcej słońca życzą Mieszkańcom i Gościom naszej Gminy przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Dudkiewicz oraz burmistrz Grzegorz Dziubek.

 
30 marca 2018

Kolejne zniżki dla seniorów

Przejdź do - Kolejne zniżki dla seniorów

Ośmiu nowych partnerów przystąpiło do Świętokrzyskiej Karty Seniora. Osobom, które ukończyły 60 rok życia zaoferują oni zniżki na noclegi, zabiegi SPA czy na bilety wstępu do regionalnych instytucji kultury.

Nominacje do Wojewódzkiej Społecznej Rady Seniorów

Przejdź do - Nominacje do Wojewódzkiej Społecznej Rady Seniorów

Rozpoczęła się dwuletnia kadencja kolejnej Wojewódzkiej Społecznej Rady Seniorów. W jej skład weszło czternastu przedstawicieli osób starszych mieszkających w regionie. Zadaniem rady jest doradzanie marszałkowi w prowadzeniu skutecznej polityki senioralnej w obliczu wyzwań współczesności. Inauguracyjne posiedzenie reprezentacji Seniorów odbyło się 28 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim. Nominacje nowym członkom Rady wręczył marszałek Adam Jarubas.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-29
Data publikacji:2016-01-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4721