Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

II Świętokrzyski Dzień Seniora

Przejdź do - II Świętokrzyski Dzień Seniora

Kochamy Seniorów! Pod takim hasłem całoroczną akcję na rzecz aktywności osób 60+ prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Polanika, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszego polskiego seniora – Dębu Bartek. Akcja to cykl wydarzeń, w tym turnusów, podczas których ośrodek nie tylko chce zachęcić do niosącej same plusy większej aktywności fizycznej. To także organizacja spotkań edukacyjnych i takich, które łączą pokolenia oraz pokazują, jak ważni są seniorzy dla młodszych pokoleń. W tym roku zapraszamy 24 września.

II Biesiada Seniorów w Sędziszowie

Przejdź do - II Biesiada Seniorów w Sędziszowie

Piękne lipcowe popołudnie, muzyka, śpiew, wspaniała zabawa i Seniorzy! Oj, działo się 29 lipca br. w Sędziszowie! Na zaproszenie burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka oraz Fundacji Perspektywy i Rozwój przybyli nie tylko goście z samego Sędziszowa, ale także okolic. Swoją obecnością zaszczycili nas również seniorzy z powiatu włoszczowskiego. Przy muzyce w wykonaniu niezawodnego Leszka Wawrzyły wszyscy bawili się wyśmienicie. Gwiazdą wieczoru była krakowska artystka Marta Bizoń, która wystąpiła ze swoim pięknym i chwytającym za serce repertuarem. Seniorzy rozśpiewali się na całego. Mieli także możliwość wypróbowania swoich sił wokalnych w konkursie muzycznym. Wyróżnienia i nagrody w tej konkurencji powędrowały do seniorów z Moskorzewa, Gniewięcina, Sędziszowa i Skroniowa. Organizatorzy zadbali nie tylko o strawę duchową, każdy uczestnik biesiady otrzymał poczęstunek. Szkoda, że czas spędzany w miłym towarzystwie zwykle kończy się za szybko. Już nie możemy doczekać się kolejnego wspólnego biesiadowania!

 

Weekend Seniora

Przejdź do - Weekend Seniora

Odbędzie się w dniach  8-9 lipca br. w Chęcinach. Zapraszamy Seniorów z gminy Włoszczowa do udziału w drugiej edycji spotkania. W załącznikach publikujemy informacje i program wydarzenia.

30 czerwca 2017

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-29
Data publikacji:2016-01-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2311