Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Spotkanie Gminnej Rady Seniorów

Przejdź do - Spotkanie Gminnej Rady Seniorów

9 lipca na pierwszym roboczym posiedzeniu zebrała się Gminna Rada Seniorów. Omówiła i przyjęła plan pracy. Rada ma prezentować stanowisko seniorów w sprawach istotnych dla emerytów m.in. takich jak organizacja opieki zdrowotnej i społecznej, komunikacja publiczna, działalność edukacyjna i kulturalna. Będzie też wspierać aktywność osób starszych i zapobiegać ich marginalizacji.

10 lipca 2018

III Weekend Seniora

Przejdź do - III Weekend Seniora

Tradycyjnie odbędzie się w Chęcinach. Udział jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają transport i wyżywienie. To wydarzenie skierowane jest do seniorów z regionu świętokrzyskiego. Zachęcamy do udziału. Program w dołączonym plakacie. Więcej informacji można uzyskać w centrum Kultury i Sportu w Chęcinach. Kontakt tel. 41 315 10 97 lub 784 377 443.

6 lipca 2018

Seniorzy witają lato

Przejdź do - Seniorzy witają lato

Po miesiącach aktywnej pracy, również scenicznej (udziału w spektaklu "W uzdrowisku to jest życie"), spotkań i wyjazdów Babski Klub "Elita" 26 czerwca podsumował dotychczasową działalność i powitał lato agroturystycznie w Praczce. Oprócz biesiadowania ponad 40 pań mogło wyrwać się ze swoich czterech ścian, odetchnąć wiejskim powietrzem, wyprawić się do pobliskiego lasu albo dalej nad Pilicę. Wieś położona jest na terenie Przedborskiego Parku Krajobrazowego, w widłach rzek Pilicy i Czarnej Włoszczowskiej. Mówi się, że jest świętokrzyską perełką. Oaza spokoju, raj dla  grzybiarzy, miłośników wędkowania i kontaktów z przyrodą. W gospodarstwie agroturystycznym Lucjana i Danuty Moroniów, z dala od miejskiego zgiełku można było nie tylko znakomicie odpocząć, ale także spotkać się, porozmawiać, wspólnie przedyskutować wakacyjne plany, bo panie szykują się do wyjazdu nad polskie morze.

27 czerwca 2018

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-29
Data publikacji:2016-01-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:5251