Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Przybywa partnerów Świętokrzyskiej Karty Seniora

Przejdź do - Przybywa partnerów Świętokrzyskiej Karty Seniora

O 12 instytucji poszerzyła się lista partnerów projektu Świętokrzyska Karta Seniora. Uroczyste podpisanie porozumień odbyło się  12 stycznia w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach z udziałem marszałka województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa.

Współpraca w ramach projektu gmina przyjazna seniorom

Przejdź do - Współpraca w ramach projektu gmina przyjazna seniorom

Fundacja Senior Plus będzie promować Włoszczowską Kartę Seniora w partnerskich placówkach na terenie kraju. Seniorzy będą  mogli korzystać z atrakcyjnych miejsc leczenia, wypoczynku, rehabilitacji,  jak również uczestniczyć w warsztatach organizowanych pod patronatem Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia. Jak poinformował nas prezes krakowskiej  Fundacji Ryszard Bujak  współpraca przełoży się na zwiększenie aktywizacji osób starszych oraz promocję miasta i gminy przyjaznej seniorom. W przyszłości  seniorzy będą mogli korzystać z ulg na terenie całego kraju. Zapraszamy na stronę http://www.seniorplus.org/

 

15 grudnia 2016

Konkurs fotograficzny pokaże Świętokrzyskie oczami seniorów

Przejdź do - Konkurs fotograficzny pokaże Świętokrzyskie oczami seniorów

„Świętokrzyskie w obiektywie aparatu fotograficznego” – pierwszą edycję konkursu pod takim tytułem dla osób  powyżej 60 roku życia organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Prace można nadsyłać do 30 grudnia 2016 roku. Ideą przedsięwzięcia jest zachęcanie seniorów do twórczej aktywności i pokazanie ich oczami przyrodniczych i historycznych walorów województwa świętokrzyskiego.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-29
Data publikacji:2016-01-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1686