dla dorosłych


Zajęcia dla dorosłych (nauka i doskonalenie):

basen

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno!

Jeśli nie umiesz pływać lub chciałbyś doskonalić swoje umiejętności to dobrze trafiłeś! Program zajęć, który Tobie oferujemy łączy przyjemne z pożytecznym: odpręża, relaksuje, koi nerwy, pozwala spalić zbędne kalorie i modelować sylwetkę. Korzystnie wpływa na nasze zdrowie, pobudzając krążenie i wzmacniając mięśnie bez obciążania układu kostnego. Pozwala na poprawę lub utrzymanie zadowalającego poziomu wydolności organizmu oraz zmniejszenie nasilenia "frustracyjnego" stresu psychicznego.

Zajęcia są zindywidualizowane, dostosowane do umiejętności, wieku i sprawności psychofizycznej uczestników. Prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów pływania w 4-15 osobowych grupach na basenie 25 metrowym o głębokości 1,2m i 1,8m w wodzie o temperaturze 27 stopni.

Jeżeli jednak na „dużym” basenie nie czujesz się pewnie lub woda jest dla Ciebie zbyt zimna, istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych (sam na sam z instruktorem) na basenie 12,5m o głębokości 1,2m.

Program nauki pływania obejmuje:

Jeżeli zawsze chciałeś nauczyć się pływać lub podnieść na wyższy poziom swoje umiejętności Nasz program skierowany jest właśnie do Ciebie!. Zapisy w kasie biletowej.


Grupy dorosłych:

Grupa I - Meduzy - poziom 1-3
Grupa II - Rekiny - poziom 4
Grupa III - Piłka wodna - rekreacjaPoziom 1
Poziom 2

Poziom 3

Poziom 4

Wymienione poziomy nie zawierają wszystkich umiejętności, dają jednak szanse zorientować się, uczącemu na jakim jest etapie nauki pływania się znajduje. Osiągnięcie  każdego z wymienionych poziomów jest kwestią indywidualną i zależy od predyspozycji uczestnika zajęć.